Zemin Isıtma

Zemin Isıtma

Nem ve rutubet zeminin zamanla hasar görmesine neden olur. Dolayısıyla zemin kurutma işlemi, nem oranının tamamen ortadan kalkması ve olası deformasyonların önlenmesi için mutlaka uygulanmalıdır. Aksi halde büyük özen ve maliyetle yaptırmış olduğunuz zemin size ekonomik anlamda zorluk yaşatabilir ve yaşam konforunuzu olumsuz etkiler.

Isı Türk zemin ısıtma hizmeti olarak bizler parkelerinizin profesyonel ekiplerimiz tarafından son teknolojik cihazlar ile kurutulmasını sağlarız. Firmamız aynı zamanda isteğe bağlı olarak sadece kurutma cihazlarının kiralanması ve satışını da gerçekleştirmektedir.

Zemin Isıtma Nasıl Yapılır?

Zemin, içerisinde nem oranı bulundurduğu için zamanla deforme olabilir ve eski formunu kaybeder. Zeminin uzun süre dayanıklı olması için içerisindeki nemin tamamen kurutulması gerekir. Bunun için her ne kadar klasik yöntemler bulunsa da zeminin içerisinde nem tamamen yok olmaz ve gelecekte istenmeyen sorunlar ortaya çıkar. Teknolojik zemin ısıtma cihazları ile zeminde bulunan nem kısa sürede ve büyük zahmete girmeden tamamen yok edilir. Bunun için cihazın doğru ayarda ve yine doğru yöntemlerle kullanılması gerekir.

Zemin ısıtma işlemi için zeminde ki nem oranı ölçülür. Ardından ısı ayarı yapılan cihaz ile zemin ısıtılır ve içerisindeki nem yok edilir. Bu işlemin yapılmaması zeminin sonraki dönemlerde kabarmasına neden olacaktır. Bu da fazladan masraf ve yeniden zemin değişimi için zaman kaybı demektir. Bu nedenle zemin ısıtma işlemini es geçmemek gerekir.

Isı Türk Zemin Isıtmanın Önemi

Zemin emlağın görsel olarak hoş görünmesinde önemli rol oynar. Dolayısıyla kabarmış ve deforme olmuş zemin emlağın dekorasyonunu ve yaşam konforunu olumsuz etkiler. Zeminin dayanıklı olması ve formunu koruması için içerisindeki nemin alınması gerekir. Zemin Isıtma işlemi, oda sıcaklığı ve nemle oluşabilecek deformasyonları engeller ve bu sayede parkenin uzun ömürlü olmasına neden olur. Ancak parke kurutmanın en önemli noktası, alanında uzman kişiler tarafından doğru bir şekilde yapılmasıdır.

Isı Türk zemin ısıtma hizmeti olarak bizler zeminin nemden arındırılması için kurutma cihazlarının kiralanma ve satışını gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın profesyonel ekibinin sunduğu kurutma prosedürü hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Şimdi Ara Canlı Yardım