Ozonla Kötü Koku Giderme

Ozonla Kötü Koku Giderme

Nem ve rutubet sonucu yaşam alanlarında oluşan kötü kokuları gidermenin en ideal yolu ozonla kötü koku giderme yöntemidir. Ozon ev, okul ve benzeri gibi yaşam alanlarında yeni yeni kullanılmaya başlayan ve son zamanların en çok fayda sağlayan dezenfeksiyon işlemidir. Bu sayede sadece nem ve rutubet değil aynı zamanda tuvalet ve kanalizasyondan kaynaklı kötü kokular da yok edilmektedir.

Isı Türk ozonlama temizlik hizmetleri olarak bizler alanında uzman ekibimiz ile ileri teknolojik yöntemlerle evinizdeki kötü kokuları kısa sürede yok etmekteyiz. Firmamız isteğe bağlı olarak ozonlama cihazlarının kira ve satışını da gerçekleştirmektedir.

Ozonla Dezenfeksiyon

Ozonla dezenfeksiyon işlemi sanılanın aksine pratik ve kalıcı çözüm üreterek zaman kaybı yaşatmayan bir prosedürdür. Bu sayede sadece kötü kokular gitmez aynı zamanda mikropların yok olmasına neden olur. Ayrıca evcil hayvanı olanların müzdarip olduğu kötü koku sorununu da ortadan kaldırır. Buna ek olarak ortamdaki oksijenin de saflaşmasını sağlar ve böylece insan sağlığı açısından hiçbir risk oluşturmaz.

Ozonla kötü koku alma işlemi teknolojik cihazlarla yapılır. Bu cihazlar sanayi ve ev tipi olmak üzere ikiye ayrılır. Ev tipi ozonlama genellikle evlerde küçük eşyalardan büyük mobilyalara kadar birçok yüzeyde kullanılmakta ve mikropları ortadan kaldırmaktadır. Sağlık açısından hiçbir risk oluşturmadığı için astım ve akciğer hastalarının yaşam alanları için de idealdir.

Isı Türk Ozonla Koku Giderme Önemi

Kötü koku giderme işlemi ozon temizliği sayesinde kısa sürede tamamlanır. Çünkü ozonlama yönteminde koku giderme cihazları kullanılmaktadır. Bu sayede hem mikroplar yok edilir hem de kötü koku oluşma ihtimali ortadan kalkar. Buna ek olarak nem ve rutubet sonucu oluşmuş kötü kokular da bu yöntemle giderilir. Astım, bronşit, nefes darlığı gibi hastalıklara sahip olanlar için ideal bir koku giderme yöntemidir.

Isı Türk ozonla kötü koku alma hizmeti kapsamında bizler koku giderme cihazlarının kiralanması ve satışını üstlenmekteyiz. Aynı zamanda isteğe bağlı olarak bu alanda profesyonel ekibimizin de yardımdan faydalanabilirsiniz. Hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için sitemizde yer alan iletişim bilgileri aracılığıyla bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Şimdi Ara Canlı Yardım