Depo Isıtma

Depo Isıtma

Sanayi tipi kurutma cihazları ile gerçekleştirilen depo ısıtma işlemi oldukça önemli ve göz ardı edilmemesi gereken bir aşamadır. Bu işlemin yapılmaması durumunda depolarda ciddi boyutlarda sorunlar görülebilir. Dolayısıyla depo yapılarının daha sağlam olması ve ayrıca depo içinde bulunan ürünler için nem oranının sıfıra düşürülmesi gerekir.

Isı Türk depo ısıtma hizmetimiz kapsamında ileri teknolojik kurutma cihazlarının kiralanması ve satışını gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın yılların tecrübesini edinmiş personelleri aynı zamanda isteğe bağlı olarak kurutma işlemini üstlenmektedir.

Depo Isıtma Nasıl Yapılır?

Depo ısıtma yüksek kapasiteli kurutma cihazları ile yapılır. Kurutma işleminin yapılmaması gelecekte ciddi boyutlarda sorunlara neden olabilir. Özellikle sağlam kolonlara sahip temeli betonarme olan inşaatlarda nem kurutma önemli bir prosedürdür. Bu sayede inşaat daha kısa sürede bitmekte ve sağlam bir yapı elde edilmektedir. Depo firmaları için hızlı ve bir o kadar da kaliteli çalışma şekli oldukça önemlidir. Bu nedenle gelişmiş teknolojilerin uygulandığı kurutma işlemi mutlaka uygulanmalıdır.

Depo ısıtma beton, tuğla ve diğer inşaat yapım aşamasında kullanılan malzemelerin içerisinde bulunan nemi tamamen ortadan kaldırır. Sadece beton ve tuğlalarda değil sıva ve tavan uygulamalarında da nem alma işlemi mutlaka uygulanmalıdır. Bu sayede hem daha sağlam hem de hayati açıdan risksiz bir inşaat tamamlanmış olur. Aksi halde inşaat tesliminden bir süre sonra nem ve küf oluşumu kaçınılmaz olacaktır.

Isı Türk Depo Isıtma Önemi

Depo ısıtma  işleminin en büyük önemi ısıtma maliyetinden tasarruf sağlamasıdır. Buna ek olarak boyama, parke ve diğer işlemler sonrası malzemede sorun çıkmaması için de kurutma işleminin uygulanması gerekir. Bu sayede kabarma, bozulma veya küf oluşumu gibi sorunlar görülmez. Böylece hem müşteri bütçesi zarar görmez hem de yaşam konforu bozulmaz. Ancak inşaat kurutmanın yapılmadığı binalar hem zaman ve maliyet açısından zarar verir hem de inşaat firması için kötü bir referans olur.

Isı Türk depo ısıtma ve nem alma hizmetimiz sayesinde teknolojik cihazlar aracılığıyla binalarda nem oranı sıfıra indirilir. Firmamızın verdiği hizmet yelpazesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için sitemizde yer alan iletişim bilgileri aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Şimdi Ara Canlı Yardım